%40
Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set %40 indirimli Kolekti

Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set

Liste Fiyatı : 363,00TL
İndirimli Fiyat : 217,80TL
Kazancınız : 145,20TL
Havale/EFT ile : 211,27TL
Özel Set 2
362101
Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set
Amazing Spider-Man 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Cilt Set
Marmara Çizgi
217.80

1 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 1 YEPYENİ BİR GÜN

 Son Bir Gün"deki tahrip edici ve yürek yakıcı olaylardan sonra Peter Parker geçmişi arkasına alıyor ve Yepyeni Bir Gün için ileri atılıyor! Örümcek"in yeni durumu mideye yenen sert bir yumruk şeklinde geliyor: Yeni düşmanlar, yeni arkadaşlar ve Peter"ın hayatını her zamankinden de berbat bir duruma sokmaya yemin etmiş tanıdık yüzler. Her şeyin başladığı yer işte burası.
 
Aynı eski güçler, aynı eski sorumluluklar, aynı eski Parker Şansı! Hepsi Yepyeni Bir Gün"de! 
 
Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin 546"dan 551"e kadar olan sayıları ve Spider-Man: Swing Shift özel sayısı bir araya getirilmiştir.
 
 
 
2 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 2 YEPYENİ BİR GÜN
 
""Bugün çok kötü başladı...Herhalde daha da kötü devam edemez!""
                                                                      -Örümcek Adam
 
 
Evet,edebilir! Ne? Yepyeni Bir Gün diye, olayların Örümcekadam için kolay olacağını sanmayın. İlk iş olarak Örümcek, ismini bir dizi seri cinayetten temizlemek zorundadır. Bu cinayetlerin tek bir ortak noktası vardır: Cesetlerin üzerinde Örümcek Vericileri bulunmustur! Süper güçlü Freak kan peşinde dolanmakta ve şehri teröre boğmaktadır. Tuhaf hava koşulları New York sokaklarını kara ve çıldırmış Maya savasçılarına boğar. Yardım etmek üzere Wolverine de oralardadır - ama Wolverine"le çalışmak bazen çok daha fazla sorun yaratmaktadır. Duvar sürüngeni"nin bütün bu karmaşayı çözdükten sonra, dostu Harry Osborn, Harry"nin Peter Parker"da gözü olan kız arkadaşı ve J.Jonah Jameson ile zayıf kalbi için kaygılanması gerekecektir...
 
 
 
3 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 3 YEPYENİ BİR GÜN

 Mary Jane geri dönüyor! Ama iş şehvet dolu gelişmelere geldiğinde on ikiden vuran kişi Peter Parker mı olacak, yoksa başka biri mi? Ayrıca, kendinizi Kağıt Bebek"e olay yeri inceleme ekiplerini, mantıklı açıklamaları küçümser bir şekilde ölüm saçan bir tantanayla kızdırıp onlara meydan okuyan kötü bayana boş gözlerle bakar bir şekilde bulana kadar bekleyin! O, varlığına inanılması için görülmesi gereken, hayret verici bir süper kötü ama kurbanlarının birçoğu için görebilecekleri en son şey!

Bunlara ek olarak: Bookie ilk kez Yepyeni Bir Gün hikayesinin başında sahneye çıkmıştı; artık, kendi hikayesi anlatılabilir.

Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin 559"dan 563"e kadar olan sayıları bir araya getirilmiştir.

 

 

4 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 4 KRAVEN"İN İLK AVI

 "Kraven"ın İlk Avı," Örümcek Adam"ı, Marvel"ın en yeni süper kötüsüyle, Örümcek"in uzak geçmişine kadar uzanan gizemli bir orijine sahip olan amansız bir kişiyle doğrudan karşı karşıya getiriyor. Bu kişi o kadar zorlu ki, bu hain saldırıya karşı koymak için Örümcek Adam, Daredevil"dan yardım almak zorunda kalıyor ama yer altında yaşayan Vermin sahneye çıktığında, bu yardımın bile işe yarayacağını kimse garanti edemiyor!

 

 

5 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 5 YENİ ÖLME YOLLARI

 Makul ve kibar bir adamsın. Birinci dereceden, su katılmadık bir kahramansın ve şehri sayılamayacak kadar çok kere kurtardın. Fakat hâlâ anlayamadın mı, Örümcek Kurtardığın her hayat için bir milyon tane yeni ölme yolu vardır

Özellikle de eğer sahneye Norman Osborn çıkmışsa... Seni alt etmek için bu sefer yaptığı plan, her zamankinden daha zekice ve bu kez arkasında yasalar var Osborn ve Thunderbolts ekibi ki aralarında kötülerin kötüsü Bullseye ve Venom da bulunmaktadır artık iyi adamlar olarak kabul edilmektedirler Ve yaşadığı bütün çılgın değişimlerden sonra her zamankinden daha ürkütücü bir hale gelen Eddie Brock, aynı zamanda senin peşine de düşmüştür Bunların üstüne bir de dostun Harry Osborn"un tuhaf davranışlarını katarsan bu günlerde neden bu kadar dengesiz ki en büyüğünden sorunların var demektir

Kabul et, Örümcek: senin için Yepyeni Bir Gün olabilir... ama muhtemelen son günün olacak

 Dan Slott (Mighty Avengers) tarafından yazılıp efsanevi çizer John Romita Jr. (World War Hulk) tarafından çizilen bu ciltte, Amazing Spider-Man serisinin 568"den 573"e kadar olan sayıları bir araya getirilmiştir.

 

 

6 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 6 SUÇ VE CEZALANDIRICI 

Örümcek"in en eski ve en amansız düşmanlarından biri, en yeni ezeli düsmanı, nihilist Mr. Negative tarafından diriltiliyor! Ölümcül kafası zaten iyice parlatılmıs olan Yaslı Hammer Head bir şehre doğru yol alıyor ve işleri karıştırmaya hazır! Punisher eski can dostu Örümcek Adamla yeniden bir araya geldiğinde ortaya çıkacak muazzam boyutlardaki maceraya hazır olun! Kahve içmek için Starbucks"ta buluştuklarında Örümcek, hatunlarla ilgili son sorunları hakkında içini dökerken Punisher da yeni bir Facebook hesabı açmak için tavsiyeler alıyor. Sonrasında ise beraberce Broadway"deki bir gösteriye gidiyorlar... Offf, kimi kandırıyoruz biz? Kafanızı asağı eğin ve gözlerinizle kulaklarınızı koruyun, Örümcek Hayranları, çünkü kurşunlar uçuşmaya başlamak üzere! Punisher ve Örümcek Adam tekrar birlikteler!

 

7 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 7 ÖLÜM VE RANDEVU

Sadık okuyucular Örümcekin dünyasında bolca sır oldugunu bilirler! Jackpot adındaki kızıl saçlı gizemli kahraman kim? Nasıl oldu da Harry Osborn ölümden geri döndü? Peki, Peter Parker sonu felaketle bitmeyen bir randevuya ne zaman çıkacak? Bütün bu sırların cevaplarını bu ciltte bulacaksınız!

 

 

8 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 8 SEÇİM GÜNÜ

 New Yorkta seçim günü! Belediye başkanlığı koltuğuna herkes aday olabilir!

Meneca ava çıkıyor ve eline geçen her fırsatta belediye başkan adayı Bill Hollisterın bütün seçim bürolarını kırıp döküyor. Onu durdurmak için sahneye Örümcek Adam çıkıyor keşke bir de polisi Ağ Kafanın peşini bıraksaydı! Ayrıca, Örümcek Vericisi Katili için sürdürülen arama çalışmaları gittikçe yoğunlaşırken yeni bir kurban, polisi Örümcekin kapısına kadar getiriyor!

 

 

9 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 9 7/24

 İlk vardiyada, eskilerden kalma kötü adamın Spot, Rus mafyasının ortasından kendine bir yol açıyor ve tutsak almıyor! İkinci vardiyada, Fantastik Dörtlü"yle birlikte Makro-Evren"e ulasan bir maceraya katılmak zorunda kalıyorsun - ve Johnny Storm, gizli kimliğinle ilgili tuhaf bir şeyler oldugunu düşünüyor! Ondan sonra, üçüncü vardiyaya yetişmek üzere hemen geri dönmen gerekiyor: yeni belediye başkanının Örümcek İmha Gücü"yle bir hesaplaşma; kana susamış, yeni ve gelişmis bir Vulture. Bu arada - dur bir dakika... şu yeni belediye başkanı da kim? Bu hafta bittiğinde, hâlâ Wolverine"in doğum gününü "kutlamak" için onunla şehir merkezindeki leş bir bara gitmek isteyecek misin? Elbette isteyeceksin... çünkü sen Örümcek Adam"sın!

Hem de 7/24!

 

 

10 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 10 AMERICA SON

 "Joe Kelly neredeyse anlattığı her hikayeyi aşırı derecede eğlenceli kılabilecek bir hünere sahip...Politik bir gerilim macerasını bile hem komik hem de heyecan verici bir hale getirebiliyor.""

                    -Daniel Crown, IGN.com
 
Harry Osborn küçüklükten beri güçlü ve narsist bir babanın gölgesinde yaşamaktadır. Hiçbir zaman gelmeyen beğeniyi ve onayı beklemektedir. Her zaman utanç altında ezilmektedir. Ne yaparsa yapsın, kendisinden beklenen niteliklere hiçbir zaman uyamamaktadır. (Eğer nitelikleriniz Green Goblin"in deliliğiyle karşılaştırılıyorsa hayat daha da berbat bir hale gelmektedir!) Ama artık Harry Osborn"un, babasının her zaman sahip olmak istediği evlat olma ve bir Osborn olmanın sorumluluklarını gerçek anlamıyla alma vakti gelmiştir. Artık American Son zırhını kuşanıp doğru olan adına savaşma vakti gelmiştir. Fakat doğru olan  her zaman için tabii ki Norman"ın istediğidir. Babasının Harry"den daha fazla gurur duyduğu bir dönem olmamıştır. Fakat Harry, Peter Parker ya da çevrelerindeki herhangi biri bu seçimle yaşayabilecek midir?
 
Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin #595-599 arasındaki sayılar ve Amazing Spider-Man Extra #3"teki Güzel Şeyler hikayesi bir araya getirilmiştir.
 • Açıklama
  • 1 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 1 YEPYENİ BİR GÜN

    Son Bir Gün"deki tahrip edici ve yürek yakıcı olaylardan sonra Peter Parker geçmişi arkasına alıyor ve Yepyeni Bir Gün için ileri atılıyor! Örümcek"in yeni durumu mideye yenen sert bir yumruk şeklinde geliyor: Yeni düşmanlar, yeni arkadaşlar ve Peter"ın hayatını her zamankinden de berbat bir duruma sokmaya yemin etmiş tanıdık yüzler. Her şeyin başladığı yer işte burası.
    
   Aynı eski güçler, aynı eski sorumluluklar, aynı eski Parker Şansı! Hepsi Yepyeni Bir Gün"de! 
    
   Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin 546"dan 551"e kadar olan sayıları ve Spider-Man: Swing Shift özel sayısı bir araya getirilmiştir.
    
    
    
   2 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 2 YEPYENİ BİR GÜN
    
   ""Bugün çok kötü başladı...Herhalde daha da kötü devam edemez!""
                                                                         -Örümcek Adam
    
    
   Evet,edebilir! Ne? Yepyeni Bir Gün diye, olayların Örümcekadam için kolay olacağını sanmayın. İlk iş olarak Örümcek, ismini bir dizi seri cinayetten temizlemek zorundadır. Bu cinayetlerin tek bir ortak noktası vardır: Cesetlerin üzerinde Örümcek Vericileri bulunmustur! Süper güçlü Freak kan peşinde dolanmakta ve şehri teröre boğmaktadır. Tuhaf hava koşulları New York sokaklarını kara ve çıldırmış Maya savasçılarına boğar. Yardım etmek üzere Wolverine de oralardadır - ama Wolverine"le çalışmak bazen çok daha fazla sorun yaratmaktadır. Duvar sürüngeni"nin bütün bu karmaşayı çözdükten sonra, dostu Harry Osborn, Harry"nin Peter Parker"da gözü olan kız arkadaşı ve J.Jonah Jameson ile zayıf kalbi için kaygılanması gerekecektir...
    
    
    
   3 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 3 YEPYENİ BİR GÜN

    Mary Jane geri dönüyor! Ama iş şehvet dolu gelişmelere geldiğinde on ikiden vuran kişi Peter Parker mı olacak, yoksa başka biri mi? Ayrıca, kendinizi Kağıt Bebek"e olay yeri inceleme ekiplerini, mantıklı açıklamaları küçümser bir şekilde ölüm saçan bir tantanayla kızdırıp onlara meydan okuyan kötü bayana boş gözlerle bakar bir şekilde bulana kadar bekleyin! O, varlığına inanılması için görülmesi gereken, hayret verici bir süper kötü ama kurbanlarının birçoğu için görebilecekleri en son şey!

   Bunlara ek olarak: Bookie ilk kez Yepyeni Bir Gün hikayesinin başında sahneye çıkmıştı; artık, kendi hikayesi anlatılabilir.

   Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin 559"dan 563"e kadar olan sayıları bir araya getirilmiştir.

    

    

   4 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 4 KRAVEN"İN İLK AVI

    "Kraven"ın İlk Avı," Örümcek Adam"ı, Marvel"ın en yeni süper kötüsüyle, Örümcek"in uzak geçmişine kadar uzanan gizemli bir orijine sahip olan amansız bir kişiyle doğrudan karşı karşıya getiriyor. Bu kişi o kadar zorlu ki, bu hain saldırıya karşı koymak için Örümcek Adam, Daredevil"dan yardım almak zorunda kalıyor ama yer altında yaşayan Vermin sahneye çıktığında, bu yardımın bile işe yarayacağını kimse garanti edemiyor!

    

    

   5 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 5 YENİ ÖLME YOLLARI

    Makul ve kibar bir adamsın. Birinci dereceden, su katılmadık bir kahramansın ve şehri sayılamayacak kadar çok kere kurtardın. Fakat hâlâ anlayamadın mı, Örümcek Kurtardığın her hayat için bir milyon tane yeni ölme yolu vardır

   Özellikle de eğer sahneye Norman Osborn çıkmışsa... Seni alt etmek için bu sefer yaptığı plan, her zamankinden daha zekice ve bu kez arkasında yasalar var Osborn ve Thunderbolts ekibi ki aralarında kötülerin kötüsü Bullseye ve Venom da bulunmaktadır artık iyi adamlar olarak kabul edilmektedirler Ve yaşadığı bütün çılgın değişimlerden sonra her zamankinden daha ürkütücü bir hale gelen Eddie Brock, aynı zamanda senin peşine de düşmüştür Bunların üstüne bir de dostun Harry Osborn"un tuhaf davranışlarını katarsan bu günlerde neden bu kadar dengesiz ki en büyüğünden sorunların var demektir

   Kabul et, Örümcek: senin için Yepyeni Bir Gün olabilir... ama muhtemelen son günün olacak

    Dan Slott (Mighty Avengers) tarafından yazılıp efsanevi çizer John Romita Jr. (World War Hulk) tarafından çizilen bu ciltte, Amazing Spider-Man serisinin 568"den 573"e kadar olan sayıları bir araya getirilmiştir.

    

    

   6 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 6 SUÇ VE CEZALANDIRICI 

   Örümcek"in en eski ve en amansız düşmanlarından biri, en yeni ezeli düsmanı, nihilist Mr. Negative tarafından diriltiliyor! Ölümcül kafası zaten iyice parlatılmıs olan Yaslı Hammer Head bir şehre doğru yol alıyor ve işleri karıştırmaya hazır! Punisher eski can dostu Örümcek Adamla yeniden bir araya geldiğinde ortaya çıkacak muazzam boyutlardaki maceraya hazır olun! Kahve içmek için Starbucks"ta buluştuklarında Örümcek, hatunlarla ilgili son sorunları hakkında içini dökerken Punisher da yeni bir Facebook hesabı açmak için tavsiyeler alıyor. Sonrasında ise beraberce Broadway"deki bir gösteriye gidiyorlar... Offf, kimi kandırıyoruz biz? Kafanızı asağı eğin ve gözlerinizle kulaklarınızı koruyun, Örümcek Hayranları, çünkü kurşunlar uçuşmaya başlamak üzere! Punisher ve Örümcek Adam tekrar birlikteler!

    

   7 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 7 ÖLÜM VE RANDEVU

   Sadık okuyucular Örümcekin dünyasında bolca sır oldugunu bilirler! Jackpot adındaki kızıl saçlı gizemli kahraman kim? Nasıl oldu da Harry Osborn ölümden geri döndü? Peki, Peter Parker sonu felaketle bitmeyen bir randevuya ne zaman çıkacak? Bütün bu sırların cevaplarını bu ciltte bulacaksınız!

    

    

   8 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 8 SEÇİM GÜNÜ

    New Yorkta seçim günü! Belediye başkanlığı koltuğuna herkes aday olabilir!

   Meneca ava çıkıyor ve eline geçen her fırsatta belediye başkan adayı Bill Hollisterın bütün seçim bürolarını kırıp döküyor. Onu durdurmak için sahneye Örümcek Adam çıkıyor keşke bir de polisi Ağ Kafanın peşini bıraksaydı! Ayrıca, Örümcek Vericisi Katili için sürdürülen arama çalışmaları gittikçe yoğunlaşırken yeni bir kurban, polisi Örümcekin kapısına kadar getiriyor!

    

    

   9 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 9 7/24

    İlk vardiyada, eskilerden kalma kötü adamın Spot, Rus mafyasının ortasından kendine bir yol açıyor ve tutsak almıyor! İkinci vardiyada, Fantastik Dörtlü"yle birlikte Makro-Evren"e ulasan bir maceraya katılmak zorunda kalıyorsun - ve Johnny Storm, gizli kimliğinle ilgili tuhaf bir şeyler oldugunu düşünüyor! Ondan sonra, üçüncü vardiyaya yetişmek üzere hemen geri dönmen gerekiyor: yeni belediye başkanının Örümcek İmha Gücü"yle bir hesaplaşma; kana susamış, yeni ve gelişmis bir Vulture. Bu arada - dur bir dakika... şu yeni belediye başkanı da kim? Bu hafta bittiğinde, hâlâ Wolverine"in doğum gününü "kutlamak" için onunla şehir merkezindeki leş bir bara gitmek isteyecek misin? Elbette isteyeceksin... çünkü sen Örümcek Adam"sın!

   Hem de 7/24!

    

    

   10 - AMAZING SPIDER-MAN CİLT 10 AMERICA SON

    "Joe Kelly neredeyse anlattığı her hikayeyi aşırı derecede eğlenceli kılabilecek bir hünere sahip...Politik bir gerilim macerasını bile hem komik hem de heyecan verici bir hale getirebiliyor.""

                       -Daniel Crown, IGN.com
    
   Harry Osborn küçüklükten beri güçlü ve narsist bir babanın gölgesinde yaşamaktadır. Hiçbir zaman gelmeyen beğeniyi ve onayı beklemektedir. Her zaman utanç altında ezilmektedir. Ne yaparsa yapsın, kendisinden beklenen niteliklere hiçbir zaman uyamamaktadır. (Eğer nitelikleriniz Green Goblin"in deliliğiyle karşılaştırılıyorsa hayat daha da berbat bir hale gelmektedir!) Ama artık Harry Osborn"un, babasının her zaman sahip olmak istediği evlat olma ve bir Osborn olmanın sorumluluklarını gerçek anlamıyla alma vakti gelmiştir. Artık American Son zırhını kuşanıp doğru olan adına savaşma vakti gelmiştir. Fakat doğru olan  her zaman için tabii ki Norman"ın istediğidir. Babasının Harry"den daha fazla gurur duyduğu bir dönem olmamıştır. Fakat Harry, Peter Parker ya da çevrelerindeki herhangi biri bu seçimle yaşayabilecek midir?
    
   Bu ciltte Amazing Spider-Man serisinin #595-599 arasındaki sayılar ve Amazing Spider-Man Extra #3"teki Güzel Şeyler hikayesi bir araya getirilmiştir.
   Stok Kodu
   :
   Özel Set 2
   Boyut
   :
   16.00x24.00
   Sayfa Sayısı
   :
   1582
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Çeviren
   :
   İlke Keskin
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe
   Dili
   :
   Türkçe
 • Taksit Seçenekleri
  • Yapı ve Kredi Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   1
   217,80   
   217,80   
   2
   112,17   
   224,33   
   3
   74,78   
   224,33   
   6
   37,39   
   224,33   
   9
   24,93   
   224,33   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat