Iron Man - Yenilmez Demir Adam 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set

Stok Kodu:
9786257054058-Set
Boyut:
16.00X24.00
Sayfa Sayısı:
1432
Basım Yeri:
İstanbul
Baskı:
1
Kapak Türü:
Ciltsiz
Kağıt Türü:
Kuşe
Dili:
Türkçe
%35 indirimli
588,00TL
382,20TL
Havale/EFT ile: 370,73TL
250 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA
9786257054058-Set
362716
Iron Man - Yenilmez Demir Adam 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set
Iron Man - Yenilmez Demir Adam 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set
Arkabahçe
382.20

1 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 1 BEŞ KABUS

 

"İron man"i sinemada izlediyseniz fractıon"ın ilgi çekici ınvıncıble ıron man"ini mutlaka okuyun."

Nisha Gopalan, EntertainmentWeekly.com

Iron Man 2.0 burada ve onu yapan da Tony Stark değil.

Ezekiel Stane sahne alıyor ve kafasını babası Obadiah"ın intikamını almaya takmış. Babasından daha acımasız ve on kat daha akıllı olan genç Stane, Stark"ın beş kâbusunun bir araya gelmiş hali. Stark teknolojisini bir anda yüzlerce insanı katledebilecek bir silaha dönüştürmesi Iron Man"in kazanması gereken bir satranç mücadelesini başlatıyor.

 

Invincible Iron Man, Tony Stark ve onun süper kahraman kimliğini Hollywood"un bir numarası yapan aşırı havalı karakterizasyonunu içeren, aksiyon ve gerilim dolu yepyeni bir çizgi roman.

 

2 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 2 DÜNYANIN EN ÇOK ARANAN ADAMI

 

Tony Stark, S.H.I.E.L.D. Direktörü olarak ülkedeki bütün kayıtlı süper kahramanların gizli kimliklerini barındıran bir veritabanına sahip yegane kişiydi. Ama artık S.H.I.E.L.D. yok. Skrulllar"ın Gizli İstilası"nda verilen bir kayıp niteliğindeki uluslararası barış koruma teşkilatı, yerini Norman Osborn"un Kara Hükümranlığı"na ve yeni hayata geçirdiği H.A.M.M.E.R.ına -Nick Fury tarafından kurulan efsanevi güvenlik gücünün daha az hassasiyet ve hiç kuşkusuz daha az hoşgörü barındıran yeniden yapımı- bırakmış halde.

 

Osborn istediği tüm güce sahip ancak bir eksiği var; en önemli bileşen, kayıt veritabanı ki o da Stark"ın güvende olmasını garantileyebileceği tek yerde saklı; Extremis"le geliştirilmiş beyninin içinde. Tony Stark itibarını kaybetmiş ve kaçar haldeyken en tepe merciden bütün paralı askerlere, gansterlere ve Osborn yardakçılarına emir geliyor; "Bana Tony Stark"ın kellesini getirin!"

 

Matt Fraction (Uncanny X-Men, Hawkeye, Sex Criminals)"ın yazdığı ve Salvador Larocca (Amazing Spider-Man, Uncanny Avengers, X-Men)"nın çizdiği Invincible Iron Man"in #8-13 sayılarını içerir.

 

3 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 3 DÜNYANIN EN ÇOK ARANAN ADAMI

 

Tony Stark dibe vuruyor!

O, İç Savaş"ta en yakın arkadaşlarını kaybetti. Avengers lideri ve S.H.I.E.L.D. direktörlüğü ünvanları elinden alındı. Norman Osborn"un Karanlık Hükmü altında en çok aranan kanun kaçağı ilan edildi. Eğer işler daha kötüye gidemez diye düşündüyseniz, yanlış düşündünüz. Tony Stark bir kaçak ve sınırları olabilecek en üst düzeyde zorlanıyor- bir yandan zırhı arıza yaparken, diğer yandan arkadaşları en az onun kadar savunmasız düşmüş vaziyette- ama o, onu gezegendeki diğer tüm insanlardan ayıran şeyi; aklını kaybetmeye hazır!

Marvel"ın Dark Reign hikâyesinin temel yapı taşlarından olan Dünyanın En Çok Arananı Kitap 2, Invincible IronMan"in En İyi Yeni Seri dalındaki Eisner Ödülü"nü kazanmasına yardım eden epik hikâyeyi sonlandırıyor!

MattFraction (Uncanny X-Men) tarafından yazılan ve Salvador Laroccca (New Universal, X-Men) tarafından çizilen Invincible Iron Man serisinin #14-19 sayılarını içerir.

 

4 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 4 STARK PARÇALANDI

 

Zamanı tükeniyor ve zihni de tükeniyor!

Norman Osborn"a yakalanmamayı becerdi, onu dünya televizyonlarında rezil etti ve süper insanların gizli kimlikleriyle ağzına kadar dolu veritabanını emin ellerde, güvende tuttu.

Ama bütün bunları yaparken neredeyse her şeyini kaybetti; Zırhını. Gücünü. Ve bizzat kendi zihnini. Şimdi, en dibe battığı bu anda, tüm yaşamı parçalara ayrılmış haldeyken ve Asgard Kuşatması kapısının önünde tüm şiddetiyle sürerken, Tony Stark"ı her şeyi kaybetmekten alıkoyacak olan, iradesinden geriye elinde son kalanlar ve Thor, Captain America, War Machine, Black Widow"un da içine dâhil olduğu yoldaşlar takımı.

 
5 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 5 STARK YÜKSELİYOR
 
Kahramanların hüküm sürdüğü bir çağda Tony Stark"ın sıradaki hamlesi ne olacak?
Tony Stark, Stark Resilient adında yeni bir şirket kurarak tekrar işine geri döner. Onun iş başı yaptığını gören generallerin keyfineyse diyecek yoktur! Fakat Stark"ın son nesil silahlarını alabilmek için sıraya geçen bu heyecanlı alıcıların hevesleri Stark Industries"in silah üretmeyi bıraktığını öğrenmeleriyle kursaklarında kalır. Stark Resilient"in kuruluş amacı masum insanlara karşı kullanılacak silahlar üretmek değil de onlara hayatlarını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaktır. Fakat Stark rakip bir şirketin çoktan harekete geçtiğinden habersizdir. İsimleri tanıdık bir ana-kız Detroit Çelik adını verdikleri bir robotla piyasadaki boşluğu doldurmaya hazırlanmaktadır. Bu maksatla Demir Adam"ın en azılı düşmanlarından birini de işin içine katmaktan çekinmeyerek uluslararası ve tehlikeli bir entrika çevirmeye başlarlar.
 
6 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 6 STARK YÜKSELİYOR
 

''Eğer güzel bir Süper Kahraman macerası arıyorsanız ihtiyacınız olan Demir

Adam dünyasıdır.'' -Chad Derdowski, Mania.com

Haydi Demir Adam Takımı!

Justine ve Sasha Hammer, Demir Adam ve yeni kurulan Stark Resilient'in işini

bitireceklerini söylediklerinde blöf yapmıyorlardı. Detroit Çelik'in icraatları Tony

Stark'ın tüm dünya çapında küçük düşmesine neden oldu. Teknoloji

dünyasından koptuğu söylentileri de tuzu biberi oldu. Ama Hammer kızları daha

yeni başladılar. War Machine'e Pentagon'un emri ile yasak gelmişken, Pepper

onu Rescue yapan itici güç teknolojisine sahip kalbe sahip olmakla uğraşırken ve

de Tony'nin Resilient takımı temiz enerji teknolojisini hayata geçirme konusunda

bocalarken durumlarının pek de iç açıcı olduğu söylenemez. Demir Adam çok

geçmeden ''Resilient'in'' ne demek olduğunu kemiklerine kadar hissedecek.

 

7 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 7 CANAVARLARIM

 

'Açıkçası devam etmekte olan en iyi Marvel serisi' Muhteşem! Kusursuz!

-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv -

 

'Matt Fraction ve Salvador Larroca sadece harika bir hikaye aktarmakla kalmayıp diğer yaratıcıları da onların seviyelerine çıkmaya zorlayan Marvel'ın en muazzam hikayelerinden birini üretiyor...

-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv-

 

Tony Stark, dünyaya temiz ve bedava enerji sunmaya adanmış bir şirket olan Stark Resilient'la tekrar ayakları üzerine kalktı ve bu daha başlangıç.  Ama bu türden cesur hamleler doğal olarak düşmanları cezbeder fabrikasında rakibi Justine Hammer'ın yerleştirdiği bir casus bulunan Tony'nin hata yapmak gibi bir lüksü yoktur. Ne yazık ki sorunlar ardı ardına gelir buna Stark teknolojisini çalan bir solcu anarşist grup ve Mandarin'in hiç eksik olmayan gölgesi de dahildir ve Tony hata yapmamak için büyük riskleri göze almak zorunda kalır. Şirketin bünyesindeki sabotajcı onu tam da istediği noktaya mı getirmiştir?

 

8 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 8 TEDAVİSİ YOK

Tüm teknolojisinden istifade edecek yegâne kişi neden Tony Stark olsun?

Stark'ın mucizevi icatlarını kendine saklamaya hakkı var mı?

Doktor Ahtapot Demir Adam'dan hem bazı cevaplar hem de yardım istiyor.

Doktor Ahtapot, Tony Stark'ın dikkatini çekmek için 21 kilotonluk nükleer bir cihaza başvurarak, Stark'ı itaate mecbur etmek için Manhattan'ı haritadan silmekle tehdit eder. Stark'ın onun seviyesinde olmadığını ispat gayretiyle ondan mümkün olmayan bir şeyi tedavisi olmayanı tedavi etmesini ister. 

 

9 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 9 ŞEYTAN

 

 

Tony Stark bir şehrin taşa dönüşmesine ve tanrılar arasındaki bir savaşa şahit oldu. Dünyanın akıbetinin kaçınılmaz olduğuna karar verdiğinde de içkiye sığındı. Başına gelen onca şeye rağmen pes etmeyen kahramanın tek bir hedefi var: hem işini hem de özel hayatını tekrar rayına oturtmak. Fakat farklı planları olan Mandarin’le Ezekiel Stane, Tony’nin alkolizmle olan mücadelesini ifşa ederken bir yandan da son darbeyi indirecek bir süper kötü ordusu kurarlar. Sasha ve Justine Hammer da teknolojide dünya liderliğini ele geçirmelerinin önündeki tek mani olan kişinin ayağını kaydırmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Demir Adam bu topyekûn taarruza direnmeyi mi başarabilecek mi? Yoksa sonunda yine şeytanına teslim mi olacak?

 

 

10 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 10 UZUN YOL

BIRAKIYORUM!

Ayık gezmeyi bıraktı. Yenilmez olmayı bıraktı. Peki, Demir Adam olmayı da bırakabilecek mi?

Tony Stark’ın hayatı hızla kontrolünden çıkmakta –ya da öyle görünüyor. Mandarin’le oynadığı tehlikeli satranç oyunu zirvesine erişirken Tony’nin esrarengiz stratejisi mutlak bir zaferle mi yoksa mağlubiyetle mi sonuçlanacak? Ayrıca Demir Adam ortadan kalkıyorsa Pepper, Rhodey ve Stark Resilient’a ne olacak? Demir Adam’ın geçmişindeki baş belaları başıboşken –ve cani Spymaster son hamlesine hazırlanırken– tümünün hayatı tehlikeye girip Hammer Industries’e karşı yürütülen mücadelede feci bir kayıp verilecek. Stark’ın kazanmak için yapması gereken her şeyi bırakmaksa bunun bedeli çok ağır olmayacak mı?

 

Iron Man #516-520 sayıları bir araya getirilmiştir.

 

1 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 1 BEŞ KABUS

 

"İron man"i sinemada izlediyseniz fractıon"ın ilgi çekici ınvıncıble ıron man"ini mutlaka okuyun."

Nisha Gopalan, EntertainmentWeekly.com

Iron Man 2.0 burada ve onu yapan da Tony Stark değil.

Ezekiel Stane sahne alıyor ve kafasını babası Obadiah"ın intikamını almaya takmış. Babasından daha acımasız ve on kat daha akıllı olan genç Stane, Stark"ın beş kâbusunun bir araya gelmiş hali. Stark teknolojisini bir anda yüzlerce insanı katledebilecek bir silaha dönüştürmesi Iron Man"in kazanması gereken bir satranç mücadelesini başlatıyor.

 

Invincible Iron Man, Tony Stark ve onun süper kahraman kimliğini Hollywood"un bir numarası yapan aşırı havalı karakterizasyonunu içeren, aksiyon ve gerilim dolu yepyeni bir çizgi roman.

 

2 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 2 DÜNYANIN EN ÇOK ARANAN ADAMI

 

Tony Stark, S.H.I.E.L.D. Direktörü olarak ülkedeki bütün kayıtlı süper kahramanların gizli kimliklerini barındıran bir veritabanına sahip yegane kişiydi. Ama artık S.H.I.E.L.D. yok. Skrulllar"ın Gizli İstilası"nda verilen bir kayıp niteliğindeki uluslararası barış koruma teşkilatı, yerini Norman Osborn"un Kara Hükümranlığı"na ve yeni hayata geçirdiği H.A.M.M.E.R.ına -Nick Fury tarafından kurulan efsanevi güvenlik gücünün daha az hassasiyet ve hiç kuşkusuz daha az hoşgörü barındıran yeniden yapımı- bırakmış halde.

 

Osborn istediği tüm güce sahip ancak bir eksiği var; en önemli bileşen, kayıt veritabanı ki o da Stark"ın güvende olmasını garantileyebileceği tek yerde saklı; Extremis"le geliştirilmiş beyninin içinde. Tony Stark itibarını kaybetmiş ve kaçar haldeyken en tepe merciden bütün paralı askerlere, gansterlere ve Osborn yardakçılarına emir geliyor; "Bana Tony Stark"ın kellesini getirin!"

 

Matt Fraction (Uncanny X-Men, Hawkeye, Sex Criminals)"ın yazdığı ve Salvador Larocca (Amazing Spider-Man, Uncanny Avengers, X-Men)"nın çizdiği Invincible Iron Man"in #8-13 sayılarını içerir.

 

3 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 3 DÜNYANIN EN ÇOK ARANAN ADAMI

 

Tony Stark dibe vuruyor!

O, İç Savaş"ta en yakın arkadaşlarını kaybetti. Avengers lideri ve S.H.I.E.L.D. direktörlüğü ünvanları elinden alındı. Norman Osborn"un Karanlık Hükmü altında en çok aranan kanun kaçağı ilan edildi. Eğer işler daha kötüye gidemez diye düşündüyseniz, yanlış düşündünüz. Tony Stark bir kaçak ve sınırları olabilecek en üst düzeyde zorlanıyor- bir yandan zırhı arıza yaparken, diğer yandan arkadaşları en az onun kadar savunmasız düşmüş vaziyette- ama o, onu gezegendeki diğer tüm insanlardan ayıran şeyi; aklını kaybetmeye hazır!

Marvel"ın Dark Reign hikâyesinin temel yapı taşlarından olan Dünyanın En Çok Arananı Kitap 2, Invincible IronMan"in En İyi Yeni Seri dalındaki Eisner Ödülü"nü kazanmasına yardım eden epik hikâyeyi sonlandırıyor!

MattFraction (Uncanny X-Men) tarafından yazılan ve Salvador Laroccca (New Universal, X-Men) tarafından çizilen Invincible Iron Man serisinin #14-19 sayılarını içerir.

 

4 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 4 STARK PARÇALANDI

 

Zamanı tükeniyor ve zihni de tükeniyor!

Norman Osborn"a yakalanmamayı becerdi, onu dünya televizyonlarında rezil etti ve süper insanların gizli kimlikleriyle ağzına kadar dolu veritabanını emin ellerde, güvende tuttu.

Ama bütün bunları yaparken neredeyse her şeyini kaybetti; Zırhını. Gücünü. Ve bizzat kendi zihnini. Şimdi, en dibe battığı bu anda, tüm yaşamı parçalara ayrılmış haldeyken ve Asgard Kuşatması kapısının önünde tüm şiddetiyle sürerken, Tony Stark"ı her şeyi kaybetmekten alıkoyacak olan, iradesinden geriye elinde son kalanlar ve Thor, Captain America, War Machine, Black Widow"un da içine dâhil olduğu yoldaşlar takımı.

 
5 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 5 STARK YÜKSELİYOR
 
Kahramanların hüküm sürdüğü bir çağda Tony Stark"ın sıradaki hamlesi ne olacak?
Tony Stark, Stark Resilient adında yeni bir şirket kurarak tekrar işine geri döner. Onun iş başı yaptığını gören generallerin keyfineyse diyecek yoktur! Fakat Stark"ın son nesil silahlarını alabilmek için sıraya geçen bu heyecanlı alıcıların hevesleri Stark Industries"in silah üretmeyi bıraktığını öğrenmeleriyle kursaklarında kalır. Stark Resilient"in kuruluş amacı masum insanlara karşı kullanılacak silahlar üretmek değil de onlara hayatlarını kolaylaştıracak teknolojiler sunmaktır. Fakat Stark rakip bir şirketin çoktan harekete geçtiğinden habersizdir. İsimleri tanıdık bir ana-kız Detroit Çelik adını verdikleri bir robotla piyasadaki boşluğu doldurmaya hazırlanmaktadır. Bu maksatla Demir Adam"ın en azılı düşmanlarından birini de işin içine katmaktan çekinmeyerek uluslararası ve tehlikeli bir entrika çevirmeye başlarlar.
 
6 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 6 STARK YÜKSELİYOR
 

''Eğer güzel bir Süper Kahraman macerası arıyorsanız ihtiyacınız olan Demir

Adam dünyasıdır.'' -Chad Derdowski, Mania.com

Haydi Demir Adam Takımı!

Justine ve Sasha Hammer, Demir Adam ve yeni kurulan Stark Resilient'in işini

bitireceklerini söylediklerinde blöf yapmıyorlardı. Detroit Çelik'in icraatları Tony

Stark'ın tüm dünya çapında küçük düşmesine neden oldu. Teknoloji

dünyasından koptuğu söylentileri de tuzu biberi oldu. Ama Hammer kızları daha

yeni başladılar. War Machine'e Pentagon'un emri ile yasak gelmişken, Pepper

onu Rescue yapan itici güç teknolojisine sahip kalbe sahip olmakla uğraşırken ve

de Tony'nin Resilient takımı temiz enerji teknolojisini hayata geçirme konusunda

bocalarken durumlarının pek de iç açıcı olduğu söylenemez. Demir Adam çok

geçmeden ''Resilient'in'' ne demek olduğunu kemiklerine kadar hissedecek.

 

7 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 7 CANAVARLARIM

 

'Açıkçası devam etmekte olan en iyi Marvel serisi' Muhteşem! Kusursuz!

-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv -

 

'Matt Fraction ve Salvador Larroca sadece harika bir hikaye aktarmakla kalmayıp diğer yaratıcıları da onların seviyelerine çıkmaya zorlayan Marvel'ın en muazzam hikayelerinden birini üretiyor...

-Blair Butler, Fresh Ink, g4tv-

 

Tony Stark, dünyaya temiz ve bedava enerji sunmaya adanmış bir şirket olan Stark Resilient'la tekrar ayakları üzerine kalktı ve bu daha başlangıç.  Ama bu türden cesur hamleler doğal olarak düşmanları cezbeder fabrikasında rakibi Justine Hammer'ın yerleştirdiği bir casus bulunan Tony'nin hata yapmak gibi bir lüksü yoktur. Ne yazık ki sorunlar ardı ardına gelir buna Stark teknolojisini çalan bir solcu anarşist grup ve Mandarin'in hiç eksik olmayan gölgesi de dahildir ve Tony hata yapmamak için büyük riskleri göze almak zorunda kalır. Şirketin bünyesindeki sabotajcı onu tam da istediği noktaya mı getirmiştir?

 

8 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 8 TEDAVİSİ YOK

Tüm teknolojisinden istifade edecek yegâne kişi neden Tony Stark olsun?

Stark'ın mucizevi icatlarını kendine saklamaya hakkı var mı?

Doktor Ahtapot Demir Adam'dan hem bazı cevaplar hem de yardım istiyor.

Doktor Ahtapot, Tony Stark'ın dikkatini çekmek için 21 kilotonluk nükleer bir cihaza başvurarak, Stark'ı itaate mecbur etmek için Manhattan'ı haritadan silmekle tehdit eder. Stark'ın onun seviyesinde olmadığını ispat gayretiyle ondan mümkün olmayan bir şeyi tedavisi olmayanı tedavi etmesini ister. 

 

9 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 9 ŞEYTAN

 

 

Tony Stark bir şehrin taşa dönüşmesine ve tanrılar arasındaki bir savaşa şahit oldu. Dünyanın akıbetinin kaçınılmaz olduğuna karar verdiğinde de içkiye sığındı. Başına gelen onca şeye rağmen pes etmeyen kahramanın tek bir hedefi var: hem işini hem de özel hayatını tekrar rayına oturtmak. Fakat farklı planları olan Mandarin’le Ezekiel Stane, Tony’nin alkolizmle olan mücadelesini ifşa ederken bir yandan da son darbeyi indirecek bir süper kötü ordusu kurarlar. Sasha ve Justine Hammer da teknolojide dünya liderliğini ele geçirmelerinin önündeki tek mani olan kişinin ayağını kaydırmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Demir Adam bu topyekûn taarruza direnmeyi mi başarabilecek mi? Yoksa sonunda yine şeytanına teslim mi olacak?

 

 

10 - YENİLMEZ DEMİR ADAM 10 UZUN YOL

BIRAKIYORUM!

Ayık gezmeyi bıraktı. Yenilmez olmayı bıraktı. Peki, Demir Adam olmayı da bırakabilecek mi?

Tony Stark’ın hayatı hızla kontrolünden çıkmakta –ya da öyle görünüyor. Mandarin’le oynadığı tehlikeli satranç oyunu zirvesine erişirken Tony’nin esrarengiz stratejisi mutlak bir zaferle mi yoksa mağlubiyetle mi sonuçlanacak? Ayrıca Demir Adam ortadan kalkıyorsa Pepper, Rhodey ve Stark Resilient’a ne olacak? Demir Adam’ın geçmişindeki baş belaları başıboşken –ve cani Spymaster son hamlesine hazırlanırken– tümünün hayatı tehlikeye girip Hammer Industries’e karşı yürütülen mücadelede feci bir kayıp verilecek. Stark’ın kazanmak için yapması gereken her şeyi bırakmaksa bunun bedeli çok ağır olmayacak mı?

 

Iron Man #516-520 sayıları bir araya getirilmiştir.

 

Axess Kartlar
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 -    -   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Qnb Finansbank Kartları
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 -    -   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Bonus Kartlar
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 -    -   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Paraf Kartlar
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 -    -   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Maximum Kartlar
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 -    -   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Yapı ve Kredi Bankası
Taksit Sayısı Taksit tutarı Genel Toplam
Tek Çekim 382,20    382,20   
2 198,74    397,49   
3 133,77    401,31   
6 68,16    408,95   
9 46,71    420,42   
12 35,67    428,06   
Yorum yaz
Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat