%35
Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set %35 indirimli Geoff Johns

Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set

Liste Fiyatı : 450,00TL
İndirimli Fiyat : 292,50TL
Kazancınız : 157,50TL
Havale/EFT ile : 283,73TL
%35
Temin süresi 2 gündür.
70 TL ve Üzeri Alışverişlerde ve Setlerde KARGO BEDAVA
Özel Set 56
362749
Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set
Green Lantern Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 Set
Arkabahçe
292.50

1 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 1 YENİDEN DOĞUŞ

 

Hal Jordan, aralarındaki en büyük Green Lantern"dı; ta ki şok edici bir biçimde itibarını yitirene kadar. Şimdi, yazar Geoff Johns ve çizer Ethan Van Schiver"ın ellerinden çıkan bu büyüleyici günahtan arınma hikâyesine tanıklık edin! 

Hal Jordan her zaman bir kahramandı. Evrensel barışı sağlamanın izinde zümrüt rengi iradesini uygulamaya koymak için tüm Dünyalılar arasından, Sektör 2814"ün Green Lantern"ı seçilmişti. Ancak Coast City"nin yok oluşunu engellemede başarısız olduğunda korku, Hal Jordan"ın kalbini ele geçirerek tüm eylemlerini yozlaştırdı. İradesi artık kendisine ait değildi. Şimdi ise; ruhu için verdiği mücadele galaksinin ve bu galaksiyi yok etmeye çalışan şeytani gücün kaderini belirleyecek. Ve sadece Hal"ın ışığını evren boyunca yayıp En Karanlık Gece"yi En Aydınlık Gün"e çevirme gücüne sahip.

Bu muhteşem hikaye, DC Comics"in en büyük kahramanlarından birini tekrardan popüler kılan satış rekorları kırmış mini seriyi, Ethan Van Schiver"ın nadir çizimlerini ve The New York Times"ın En Çok Satan Yazarları"ndan Brad Meltzer"in(IdentitY Crisis, The Book of Fate) önsözünü içeriyor.

 

2 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 2 GİZLİ ORİJİN

 

Green Lantern'in geleceğinin gizemleri geçmişinde saklı. En büyük Green Lantern olmadan önce... neredeyse Green Lantern Birliği"nin çöküşünü farkında olmayarak başlatmadan önce... evrenin en güçlü koruyucusu doğmadan önce... Dünyalı Hal Jordan, uçma fırsatı bulamayan mahvolmuş bir test pilotuydu. Ta ki ölmekte olan uzaylı Abin Sur kendisine güç yüzüğünü, evrendeki en güçlü silahı bahşedene kadar. Sonrasında gerçekliğe dönüşü hiç hayal edemeyeceği gibi oldu.

Hal Jordan'ın bilinen hikayesinin ardında gizli bir orijin var. Hal ve Sinestro, Abin'in ölümünü araştırırken çok güçlü, cani ve Evrenin Muhafızları'nın karanlık güçlerinin gizemini elinde tutan bir yaratıkla karşılaşırlar. Bu yaratık, gizli kehanete göre bilinen yaşamı yok edebilir.

 

3 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 3 KORKU YOK

 

 

En Büyük Green Lantern Geri Döndü

Hal Jordan yeniden dirildi ve günahlarından arındı. Şimdi ise Green Lantern, Uzay Sektörü 2814"ün koruyucusu, olarak hayatına devam etme vakti.

Ama göklerde Hava Kuvvetleri pilotu olarak dönerken bile, Jordan eski düşmanlarının yeni tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Ölümcül Avcı androidleri ve mutasyona uğramış Köpekbalığı şok edici biçimde geri geliyor...ancak onlar yalnızca daha büyük tehlikelerin habercileri.

Deliye dönmüş Black Hand seri cinayetler işlerken, Lantern da kendisini, canlı silah olarak satmak üzere insanları kullanmaya yönelik sinsi bir planının ortasında buluyor.

Hal Jordan geri döndü...ama asla hayal edemeyeceği bir testten geçiyor.

 

4 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 4 GREEN LANTERNLARIN İNTİKAMI

 

 

Green lantern geçmişinin günahları ile savaşmalı... Hem de net bir şekilde.

Uzay sektörü 2814"ün Green Lantern"ı Hal Jordan"ın telafi etmesi gereken çok şey var. Uzaylı bir varlığın etkisi altındayken, Jordan tüm Green Lantern Birlik"inin dağılmasına sebep olmuş, bu esnada birçok arkadaşını öldürmüştü.
Şimdi arkadaşlarının ve müttefiklerinin güvenini yeniden kazandı ve hayatını bir Birlik üyesi, Dünya"nın koruyucusu ve bir insan olarak tekrardan inşaa ediyor.
Ama kader Jordan"ın geçmişinden kaçmasına izin vermeyecek. Jordan"ın öldürdüğünü düşündüğü Green Lanternlar halen hayatta ve intikam peşinde olabilirler.
Kayıp Lanternları kurtarmak için Jordan düşman topraklarının tam merkezine seyahat edecek ve geçmişinden gelen başka bir tehdit ile yüzleşecek. Ancak bundan sağ kurtulursa ödül günahlarından kurtulmadan çok daha fazlası olabilir?

 

 
5 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 5 ARANIYOR: HAL JORDAN
 
Pilot Hal Jordan, yaratılıştaki en eski varlıklar olan Evrenin Muhafızları tarafından kurulmuş galaksiler arası barış gücüne seçilmişti. Dünya'yı ve uzay sektörü 2814'ü akla gelebilecek tüm dünya dışı tehditlerden koruyan Jordan bir Green Lantern olarak ışığını gururla yakıyor!Ama kötülüğe karşı açtığı bitmeyen savaşta, uluslararası kanunlar ne derse desin, ne kural ne de ülke sınırları tanıyan Green Lantern Rus hava sahasını ihlal ettiği sırada adam öldürme ile suçlandığında kendisini bir anda aranan biri olarak bulur.Ve Zümrüt Savaşçı, eksi düşmanlar ve geçmişin unutulmuş yüzleri gölgelerin arasından çıkarak onu alt etmek isterken ismini temize çıkarmak zorundadır.Ancak Green Lantern -evrendeki en güçlü silahın sahibi- bile onları durduramaz ise... başkalarının ne gibi bir şansı olabilir ki?  
 
 
6 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 6 SINESTRO BİRLİĞİ SAVAŞI BİRİNCİ KISIM
 

Korku Aşılamak Düzen Aşılamaktır

İşte eski Green Lantern Sinestro'nun kurduğu birliğin gayesi bu; korkunun yardımı ile evrendeki tüm uygarlıkları totaliter bir çatı altında toplamak. Bu amaçla evrene korku salabilme yeteneğine sahip herkesi ordusuna katan Sinestro, önündeki tek engel olan Green Lantern Birliği ortadan kalkana dek durmaya niyetli değil. Yeniden kurulmuş Green Lantern Birliği'nin, Anti-Monitor, Superman-Prime, Cyborg-Superman ve hatta bir zamanlar Hal Jordan'ı etkisi altına almış ve neredeyse Green Lantern Birliği'nin tamamen yok olmasına sebep olmuş Parallax gibi gelmiş geçmiş en güçlü kötüler ile işbirliği yapan Sinestro ve acımasız askerlerinin karşısında nasıl bir şansı olacak? Özellikle Evrenin Muhafızları da kendi aralarında anlaşmazlık yaşarken.

 

7- GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 7 SINESTRO BİRLİĞİ SAVAŞI İKİNCİ KISIM

 

Green Lantern Birliği şu ana kadar ki en zorlu sınavını veriyor. Sinestro ve müttefiklerinin ani darbesi sonucu verilen ağır kayıplar, Birlik'in devamı için hayati önem taşıyan Mogo'ya yapılan saldırı ve en önemlisi Parallax tarafından ele geçirilen Kyle Rayner. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Sinestro'nun yeni hedefi çoklu evrenin merkezi Dünya.

 

İşte bu tehditler sonucu Evrenin Muhafızları kendilerinden beklenmeyeni yapıyor ve Oa Kitabı'na yeni yasalar ekliyor. Bu yeni yasalar Hal Jordan ve arkadaşlarının evrenin korkunun pençesine düşmesini engellemesine yardım edebilecek mi? Yoksa bu değişiklik tam da Sinestro'nun istediği şey mi?

Sonuç ne olursa olsun Green Lantern Birliği bir daha eskisi gibi olmayacak.

 

8- GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 8 RED LANTERNLARIN ÖFKESİ

 

“Sektör 2814'Den Hal Jordan, Kalbinde Büyük Bir Öfke Var.”

Sinestro Birliği Savaşı sona erdi. En büyük Green Lantern Hal Jordan, baş düşmanı Sinestro karşısında zafer kazandı. İrade gücü korkuyu yendi. Şimdi, Işık Savaşı başlıyor.

Yeni bir Birlik ortaya çıkıyor ve damarlarında dolaşan öfke ağızlarından fışkıran alevler kadar ölümcül. Nefretin esiri olmuş Atrocitus ve Red Lanternlar, Sinestro ve Green Lantern Birliği'nden intikam alma peşinde.

Onları Red Lanternların kontrol edilemez öfkesinden ve vahşetinden ancak Hal Jordan koruyabilir. Ama yoksa Sinestro'ya karşı duyduğu büyük nefret onu Red Lantern saflarına katılmaya mı zorlayacak?

Usta yazar Geoff Johns ve Ivan Reis, Mike McKone ve Shane Davis'ten oluşan muhteşem çizer takımı ile DC Evreni'ni kötülüğün yeni bir rengine boyamak için bir araya geliyor.

 

9 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT  9 AGENT ORANGE

 

Yüzyıllar önce, Evrenin Muhafızları tek bir amaç için yemin etti: tüm yaradılışı kötülüğe karşı korumak. İşte bu amaçla Green Lanternları yarattılar. İrade gücünden kuvvet alan, korku nedir bilmez Green Lantern Birliği’nin adalet ışığı evrenin her köşesini aydınlatmaktadır...

Biri hariç.

Her Lantern bu kuralı bilir: Vega Sistemi yetki alanı dışında. Zalimler ve hırsızlar için güvenli bir sığınak olmasına rağmen Green Lanternlar Vega Sistemi’nin karanlığını aşmayı başaramamıştır. Ve bu yasak bölgenin derinliklerinde Muhafızlar’ın gizlemekte zorlandığı güçlü bir yaratık saklanmaktadır. Aç gözlü alevinin dokunduğu her şeyi küle çevirdiği bir yaratık.

Çoktan başlayan Işık Savaşı nedeniyle Green Lantern Hal Jordan ön safhalarda farklı düşmanlarla mücadele etmektedir. Ama savaş Vega Sistemi’ne sıçradığında, tüm Green Lantern Birliği aç gözlülük tarafından yok edilmeden Hal bu gizemli Agent Orange’ın kim olduğunu keşfedebilecek mi?

 

 10 -  GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT  10 EN KARANLIK GECE 1. KİTAP

 

 

ÖLÜLER CANLANIYOR… VE IŞIK SÖNÜYOR.

Bazıları onun için kehanet dedi. Diğerleri dalalet. Ama En Karanlık Gece çöktü bile.

Delinemez bir karanlık evrendeki tüm ışığı ve hayatı sona erdirmeye niyetli. 

DC Evreni kahramanları ve kötüleri mezarlarından kalkıyor. Eğer yedi birlik kendi aralarındaki savaşa bir son verip birleşmez ise Kara El ve takipçileri tarafından yayılan bu gölge tüm evreni ele geçirecek. 

Dünya ölülere karşı verilen mücadeleye ev sahipliği yaparken, tek bir gerçek söz konusu.

Kimse ölümden kaçamaz.

Yazar Geoff Johns (GREEN LANTERN, THE FLASH) ve Peter J. Tomasi (BRIGHTEST DAY), çizer  Ivan Reis (Green Lantern), Patrick Gleason (BRIGHTEST DAY) ve Doug Mahnke (FINAL CRISIS) ile birlikte DC Evreni’nin en büyük sırlarını mezarlarından çıkartıyor.

 

 • Açıklama
  • 1 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 1 YENİDEN DOĞUŞ

    

   Hal Jordan, aralarındaki en büyük Green Lantern"dı; ta ki şok edici bir biçimde itibarını yitirene kadar. Şimdi, yazar Geoff Johns ve çizer Ethan Van Schiver"ın ellerinden çıkan bu büyüleyici günahtan arınma hikâyesine tanıklık edin! 

   Hal Jordan her zaman bir kahramandı. Evrensel barışı sağlamanın izinde zümrüt rengi iradesini uygulamaya koymak için tüm Dünyalılar arasından, Sektör 2814"ün Green Lantern"ı seçilmişti. Ancak Coast City"nin yok oluşunu engellemede başarısız olduğunda korku, Hal Jordan"ın kalbini ele geçirerek tüm eylemlerini yozlaştırdı. İradesi artık kendisine ait değildi. Şimdi ise; ruhu için verdiği mücadele galaksinin ve bu galaksiyi yok etmeye çalışan şeytani gücün kaderini belirleyecek. Ve sadece Hal"ın ışığını evren boyunca yayıp En Karanlık Gece"yi En Aydınlık Gün"e çevirme gücüne sahip.

   Bu muhteşem hikaye, DC Comics"in en büyük kahramanlarından birini tekrardan popüler kılan satış rekorları kırmış mini seriyi, Ethan Van Schiver"ın nadir çizimlerini ve The New York Times"ın En Çok Satan Yazarları"ndan Brad Meltzer"in(IdentitY Crisis, The Book of Fate) önsözünü içeriyor.

    

   2 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 2 GİZLİ ORİJİN

    

   Green Lantern'in geleceğinin gizemleri geçmişinde saklı. En büyük Green Lantern olmadan önce... neredeyse Green Lantern Birliği"nin çöküşünü farkında olmayarak başlatmadan önce... evrenin en güçlü koruyucusu doğmadan önce... Dünyalı Hal Jordan, uçma fırsatı bulamayan mahvolmuş bir test pilotuydu. Ta ki ölmekte olan uzaylı Abin Sur kendisine güç yüzüğünü, evrendeki en güçlü silahı bahşedene kadar. Sonrasında gerçekliğe dönüşü hiç hayal edemeyeceği gibi oldu.

   Hal Jordan'ın bilinen hikayesinin ardında gizli bir orijin var. Hal ve Sinestro, Abin'in ölümünü araştırırken çok güçlü, cani ve Evrenin Muhafızları'nın karanlık güçlerinin gizemini elinde tutan bir yaratıkla karşılaşırlar. Bu yaratık, gizli kehanete göre bilinen yaşamı yok edebilir.

    

   3 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 3 KORKU YOK

    

    

   En Büyük Green Lantern Geri Döndü

   Hal Jordan yeniden dirildi ve günahlarından arındı. Şimdi ise Green Lantern, Uzay Sektörü 2814"ün koruyucusu, olarak hayatına devam etme vakti.

   Ama göklerde Hava Kuvvetleri pilotu olarak dönerken bile, Jordan eski düşmanlarının yeni tehditleriyle karşı karşıya kalıyor. Ölümcül Avcı androidleri ve mutasyona uğramış Köpekbalığı şok edici biçimde geri geliyor...ancak onlar yalnızca daha büyük tehlikelerin habercileri.

   Deliye dönmüş Black Hand seri cinayetler işlerken, Lantern da kendisini, canlı silah olarak satmak üzere insanları kullanmaya yönelik sinsi bir planının ortasında buluyor.

   Hal Jordan geri döndü...ama asla hayal edemeyeceği bir testten geçiyor.

    

   4 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 4 GREEN LANTERNLARIN İNTİKAMI

    

    

   Green lantern geçmişinin günahları ile savaşmalı... Hem de net bir şekilde.

   Uzay sektörü 2814"ün Green Lantern"ı Hal Jordan"ın telafi etmesi gereken çok şey var. Uzaylı bir varlığın etkisi altındayken, Jordan tüm Green Lantern Birlik"inin dağılmasına sebep olmuş, bu esnada birçok arkadaşını öldürmüştü.
   Şimdi arkadaşlarının ve müttefiklerinin güvenini yeniden kazandı ve hayatını bir Birlik üyesi, Dünya"nın koruyucusu ve bir insan olarak tekrardan inşaa ediyor.
   Ama kader Jordan"ın geçmişinden kaçmasına izin vermeyecek. Jordan"ın öldürdüğünü düşündüğü Green Lanternlar halen hayatta ve intikam peşinde olabilirler.
   Kayıp Lanternları kurtarmak için Jordan düşman topraklarının tam merkezine seyahat edecek ve geçmişinden gelen başka bir tehdit ile yüzleşecek. Ancak bundan sağ kurtulursa ödül günahlarından kurtulmadan çok daha fazlası olabilir?

    

    
   5 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 5 ARANIYOR: HAL JORDAN
    
   Pilot Hal Jordan, yaratılıştaki en eski varlıklar olan Evrenin Muhafızları tarafından kurulmuş galaksiler arası barış gücüne seçilmişti. Dünya'yı ve uzay sektörü 2814'ü akla gelebilecek tüm dünya dışı tehditlerden koruyan Jordan bir Green Lantern olarak ışığını gururla yakıyor!Ama kötülüğe karşı açtığı bitmeyen savaşta, uluslararası kanunlar ne derse desin, ne kural ne de ülke sınırları tanıyan Green Lantern Rus hava sahasını ihlal ettiği sırada adam öldürme ile suçlandığında kendisini bir anda aranan biri olarak bulur.Ve Zümrüt Savaşçı, eksi düşmanlar ve geçmişin unutulmuş yüzleri gölgelerin arasından çıkarak onu alt etmek isterken ismini temize çıkarmak zorundadır.Ancak Green Lantern -evrendeki en güçlü silahın sahibi- bile onları durduramaz ise... başkalarının ne gibi bir şansı olabilir ki?  
    
    
   6 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 6 SINESTRO BİRLİĞİ SAVAŞI BİRİNCİ KISIM
    

   Korku Aşılamak Düzen Aşılamaktır

   İşte eski Green Lantern Sinestro'nun kurduğu birliğin gayesi bu; korkunun yardımı ile evrendeki tüm uygarlıkları totaliter bir çatı altında toplamak. Bu amaçla evrene korku salabilme yeteneğine sahip herkesi ordusuna katan Sinestro, önündeki tek engel olan Green Lantern Birliği ortadan kalkana dek durmaya niyetli değil. Yeniden kurulmuş Green Lantern Birliği'nin, Anti-Monitor, Superman-Prime, Cyborg-Superman ve hatta bir zamanlar Hal Jordan'ı etkisi altına almış ve neredeyse Green Lantern Birliği'nin tamamen yok olmasına sebep olmuş Parallax gibi gelmiş geçmiş en güçlü kötüler ile işbirliği yapan Sinestro ve acımasız askerlerinin karşısında nasıl bir şansı olacak? Özellikle Evrenin Muhafızları da kendi aralarında anlaşmazlık yaşarken.

    

   7- GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 7 SINESTRO BİRLİĞİ SAVAŞI İKİNCİ KISIM

    

   Green Lantern Birliği şu ana kadar ki en zorlu sınavını veriyor. Sinestro ve müttefiklerinin ani darbesi sonucu verilen ağır kayıplar, Birlik'in devamı için hayati önem taşıyan Mogo'ya yapılan saldırı ve en önemlisi Parallax tarafından ele geçirilen Kyle Rayner. Tüm bunlar yetmezmiş gibi Sinestro'nun yeni hedefi çoklu evrenin merkezi Dünya.

    

   İşte bu tehditler sonucu Evrenin Muhafızları kendilerinden beklenmeyeni yapıyor ve Oa Kitabı'na yeni yasalar ekliyor. Bu yeni yasalar Hal Jordan ve arkadaşlarının evrenin korkunun pençesine düşmesini engellemesine yardım edebilecek mi? Yoksa bu değişiklik tam da Sinestro'nun istediği şey mi?

   Sonuç ne olursa olsun Green Lantern Birliği bir daha eskisi gibi olmayacak.

    

   8- GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT 8 RED LANTERNLARIN ÖFKESİ

    

   “Sektör 2814'Den Hal Jordan, Kalbinde Büyük Bir Öfke Var.”

   Sinestro Birliği Savaşı sona erdi. En büyük Green Lantern Hal Jordan, baş düşmanı Sinestro karşısında zafer kazandı. İrade gücü korkuyu yendi. Şimdi, Işık Savaşı başlıyor.

   Yeni bir Birlik ortaya çıkıyor ve damarlarında dolaşan öfke ağızlarından fışkıran alevler kadar ölümcül. Nefretin esiri olmuş Atrocitus ve Red Lanternlar, Sinestro ve Green Lantern Birliği'nden intikam alma peşinde.

   Onları Red Lanternların kontrol edilemez öfkesinden ve vahşetinden ancak Hal Jordan koruyabilir. Ama yoksa Sinestro'ya karşı duyduğu büyük nefret onu Red Lantern saflarına katılmaya mı zorlayacak?

   Usta yazar Geoff Johns ve Ivan Reis, Mike McKone ve Shane Davis'ten oluşan muhteşem çizer takımı ile DC Evreni'ni kötülüğün yeni bir rengine boyamak için bir araya geliyor.

    

   9 - GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT  9 AGENT ORANGE

    

   Yüzyıllar önce, Evrenin Muhafızları tek bir amaç için yemin etti: tüm yaradılışı kötülüğe karşı korumak. İşte bu amaçla Green Lanternları yarattılar. İrade gücünden kuvvet alan, korku nedir bilmez Green Lantern Birliği’nin adalet ışığı evrenin her köşesini aydınlatmaktadır...

   Biri hariç.

   Her Lantern bu kuralı bilir: Vega Sistemi yetki alanı dışında. Zalimler ve hırsızlar için güvenli bir sığınak olmasına rağmen Green Lanternlar Vega Sistemi’nin karanlığını aşmayı başaramamıştır. Ve bu yasak bölgenin derinliklerinde Muhafızlar’ın gizlemekte zorlandığı güçlü bir yaratık saklanmaktadır. Aç gözlü alevinin dokunduğu her şeyi küle çevirdiği bir yaratık.

   Çoktan başlayan Işık Savaşı nedeniyle Green Lantern Hal Jordan ön safhalarda farklı düşmanlarla mücadele etmektedir. Ama savaş Vega Sistemi’ne sıçradığında, tüm Green Lantern Birliği aç gözlülük tarafından yok edilmeden Hal bu gizemli Agent Orange’ın kim olduğunu keşfedebilecek mi?

    

    10 -  GREEN LANTERN YEŞİL FENER CİLT  10 EN KARANLIK GECE 1. KİTAP

    

    

   ÖLÜLER CANLANIYOR… VE IŞIK SÖNÜYOR.

   Bazıları onun için kehanet dedi. Diğerleri dalalet. Ama En Karanlık Gece çöktü bile.

   Delinemez bir karanlık evrendeki tüm ışığı ve hayatı sona erdirmeye niyetli. 

   DC Evreni kahramanları ve kötüleri mezarlarından kalkıyor. Eğer yedi birlik kendi aralarındaki savaşa bir son verip birleşmez ise Kara El ve takipçileri tarafından yayılan bu gölge tüm evreni ele geçirecek. 

   Dünya ölülere karşı verilen mücadeleye ev sahipliği yaparken, tek bir gerçek söz konusu.

   Kimse ölümden kaçamaz.

   Yazar Geoff Johns (GREEN LANTERN, THE FLASH) ve Peter J. Tomasi (BRIGHTEST DAY), çizer  Ivan Reis (Green Lantern), Patrick Gleason (BRIGHTEST DAY) ve Doug Mahnke (FINAL CRISIS) ile birlikte DC Evreni’nin en büyük sırlarını mezarlarından çıkartıyor.

    

   Stok Kodu
   :
   Özel Set 56
   Boyut
   :
   16.00X24.00
   Sayfa Sayısı
   :
   1744
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe
   Dili
   :
   Türkçe
 • Taksit Seçenekleri
  • Axess Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
   Qnb Finansbank Kartları
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
   Bonus Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
   Paraf Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
   Maximum Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
   Yapı ve Kredi Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   292,50   
   292,50   
   2+1
   101,40   
   304,20   
   3+3
   51,68   
   310,05   
   6+3
   35,26   
   317,36   
   9+3
   26,86   
   322,34   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat