Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%35
Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set Kolektif

Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set

Liste Fiyatı : 485,00TL
İndirimli Fiyat : 315,25TL
Kazancınız : 169,75TL
Taksitli fiyat : 12 x 29,42TL
Havale/EFT ile : 305,79TL
%35
Temin süresi 2 gündür.
250 TL ve Üzeri Alışverişlerde KARGO BEDAVA
9786059209595-Set
362748
Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set
Flash Cilt 1-2-3-4-5-6-7-8-9 Set
Arkabahçe
315.25

1 - FLASH CİLT 1 İLERİ

 

Türkiye"de de ( CNBC-E) yayınlanmaya başlayan dizisi ile Dünyada en çok okunan çizgi roman dergileri arasına giren The Flash ; Diziyle paralel giden yeni serisi ile Türk okurların karşısına çıkıyor!!!!

 

Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen, Yaşayan En Hızlı İnsana dönüşmüştü. Ama Flash"ın bile kaçamayacağı şeyler vardı. Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra, Flash"ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar, Flash"ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan, durdurulamaz bir çeteydi.

 

Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash"ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash"ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash"ın öngöremediği kişisel bir acıydı.

 

Tüm bunların üzerine, Flash"ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash"ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti"n kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash"ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.

 

2 - FLASH CİLT 2 HAYDUT DEVRİMİ

 

Türkiye"de de (CNBC-E) yayınlanmaya başlayan dizisi ile dünyada en çok okunan çizgi romanlar arasına giren The Flash; diziyle paralel giden yeni serisi ile Türk okurların karşısına çıkıyor!!!!

 

Haydutlar olarak bilinen süper kötüler, hayatlarını üç basit kural ışığında yaşamaktaydı: kimseyi öldürme, uyuşturucuya bulaşma ve ne yaparsan vurgun için yap. 

 

Bu suçlu ahlakı, kuralları ve son teknoloji silahları sayesinde Haydutlar, Flash"ın en azılı rakipleri olmuşlardı. Haydutlar, bir ekibin, bir ordunun ve çarpık bir ailenin birlikte yoğrulmuş haliydi. Ama bir şeyler değişmişti. Haydutlar"ın şaşırtıcı kabiliyetleri artık onlar için bir lütuftan çok bir lanetti. 

Ve hepsi Captain Cold"un suçuydu. 

 

Flash ise Central City"de kaybolmuş durumda; uzay ve zaman boyunca Sürat Kuvveti tarafından savrulmuş bir halde. Eğer dönüş yolunu bulabilirse savaşa tutuşmuş bir şehir ile karşılaşacak çünkü eski liderlerine karşı ayaklanan Haydutlar hiçbir şeyin yollarına çıkmasına müsaade etmemekte.

 

3 - FLASH CİLT 3 GORİL SAVAŞI

 

"Francis Manapul ile Brian Buccellato, çizgileriyle ağları deliyorlar."

IGN-

 

"THE FLASH, Francis Manapul ve Brian Buccellato sayesinde DC"nin en güzel kitaplarından biri."­Comıc Book Resources "DC"nin eğlenceli ve en istikrarlı kitaplarından biri"

-Newsarama-

 

Grodd"un Önünde Diz Çökün

 

Ona Kral Grodd diyorlar. Fazlasıyla akıllı, hiper­evrimleşmiş kuyruksuz maymunların vatanı Goril Şehri"nin demir yumruklu hükümdarı. Grodd, Flash"ın güçlerinin kaynağı olan Sürat Kuvveti"nin taşıyıcısı olarak seçildiğine inanıyor. Flash"ın o gücü kendisinden çaldığına inanıyor. Arkasında bir goril ordusuyla gücünü geri çalmaya geldi. Ve bu uğurda Central City"nin yok olması gerekiyorsa varsın olsun. Şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehlikeyi durdurmak için Flash, aklına gelebilecek en beklenmedik müttefiklere başvurmak zorunda; yıllardır savaştığı Haydutlar"a. Captain Cold, Hava Büyücüsü, Heatwave, Ayna Efendisi ve Glider nefret ettikleri düşmanlarıyla omuz omuza çarpışmak zorunda çünkü eğer Grodd"un saldırısı başarıya ulaşırsa tüm insanlıkla birlikte onlar da gorillerin kölesi olacak. Haydutlar ile Kızıl Şimşek, aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp Central City"yi kurtarabilirler mi? Başarılı olsalar bile arkaplanda ivmelenen, Flash"ın uğruna savaştığı her şeyi tersine çevirebilecek o çok daha feci tehdidin üstesinden gelebilirler mi? Yaratıcı kalemler Francıs Manapul, Brıan Buccellato, Marcus To ve Marcıo Takara güçlerini, efsane kahramanımızın şimdiye kadarki en aksiyon dolu macerası The Flash: Goril Savaşı için birleştiriyor. Bu ciltte The Flash serisinin #13­19 arası sayıları toplanmıştır.

 

4 - FLASH CİLT 4 ZIT FLASH

 

Zamanı tükeniyor ve zihni de tükeniyor!

Norman Osborn"a yakalanmamayı becerdi, onu dünya televizyonlarında rezil etti ve süper insanların gizli kimlikleriyle ağzına kadar dolu veritabanını emin ellerde, güvende tuttu.

Ama bütün bunları yaparken neredeyse her şeyini kaybetti; Zırhını. Gücünü. Ve bizzat kendi zihnini. Şimdi, en dibe battığı bu anda, tüm yaşamı parçalara ayrılmış haldeyken ve Asgard Kuşatması kapısının önünde tüm şiddetiyle sürerken, Tony Stark"ı her şeyi kaybetmekten alıkoyacak olan, iradesinden geriye elinde son kalanlar ve Thor, Captain America, War Machine, Black Widow"un da içine dâhil olduğu yoldaşlar takımı.

 

 
5 - FLASH CİLT 5 TARİH DERSLERİ
 
Ölümden Sonra Yaşam İçin Mücadele!

Flash yaşayan en hızlı insan olabilir ama geçmişinden kaçmayı hiçbir zaman başaramadı. 

Central City"nin kanlı kuruluşuyla bağlantısı olan hayaletvari bir seri katil sokaklarda kol gezerken Barry Allen"ın onunla yüzleşmeden önce kendi trajik geçmişiyle yüzleşmesi gerekecek. Deadman"in yardımıyla bile masum kurbanların bedenini tesiri altına alabilen bir hayaletle mücadele kolay olmayacak. 
 


Ama bu Kızıl Koşucu"nun kazanması gereken bir mücadele çünkü bu ölümcül hortlak, Barry Allen"ın çözemediği tek sırrın -annesinin ölümünün- anahtarını tutuyor olabilir.
 
 
6 - FLASH CİLT 6 ZAMAN KAYMASI
 

Suç Örgütü'nün korku salan hakimiyetinin sona ermesinin ardından Yaşayan En

Hızlı Adam, onların Iron Heights'tan saldığı nice suçluyu ve Haydutlar'dan

çaldığı silahlarla cinayetler işleyen katili  yakalama konusunda her zamankinden

daha kararlı. Tüm bunlarla uğraşırken bir yandan da sorunlu bir çocuk olan Wally

West'e doğru yolu göstermek için bile çabalıyor. Ama giriştiği her cesur

kurtarma görevi ya da mücadeleden sonra zamanın parmakları arasından kayıp

gittiği gibi hissinden de kurtulamıyor ve günümüzden yıllar sonra nihayet zamanı tükenir. Daha katı ve azimli bir

Flash selefinin hatalarını düzeltebilmek ve kurtarmakta geç kaldığı kişilerin

hayatlarını her ne pahasına olursa olsun  kurtarabilmek için zamanda geriye

doğru yolculuğa çıkar. Dostları da düşmanları da artık onu tanıyamaz hale

gelmiştir. Bunun nedeni tüm kudretinin kaynağı olan sürat kuvveti hakkında

bildiği korkunç bir sırdır onu sonunda kendisiyle karşı karşıya getirecek bir sır.

 

7 - FLASH CİLT 7 VAHŞİ DÜNYA

 

İki Flash'ın Hikayesi Barry Allen'ın yirmi yıl sonrasından gelen gelecekteki versiyonu, tüm güçlerinin kaynağıdoğaüstü kuvvet sürat kuvvetindeki yırtığı kapamayı başarır. Zaman ve mekan yine güvendeolsa da bu eylemin öngörülemez sonuçları olacaktır. Gelecekten gelenFlash günümüzdekalırken onun şaşkın kopyası yırtığın içine çekilerek sürat kuvvetinde tutsak olur. Kopyasının yaşamını çalan gelecekten gelen Barry eski hatalarını telafi etmeye koyulur.Oysa ki yaptığı tüm o hatalar onu değiştirmiş ve çok daha tehlikeli ve ölümcül biri halinegetirmiştir! Katı bir adalet anlayışıyla hareket eden bu Flash katillere misliyle karşılıkvermeye kararlıdır.

 

8 - FLASH CİLT 8 ZOOM

Gem Şehirlerine huzur getirebilmek için muazzam güçlerini kullanuyor olsa da Barry Allen namı değer Flash huzurlu olmaktan çok uzaktır. Yıllar önce annesi öldürülmüş ve babası da bu suçla hapse atımıştır. Onun masum olduğuna inanan Barry tüm hayatını onun serbest kalmasını sağlayacak delili bulmaya adayıp gerçek katili yakalamayı umut eder.

Nihayet Barry annesinin katilinin Eobard Thawne adında gizemli bir yabancı olduğunu tespit eder. Ama çok geçmeden Flash düşmanının diğer kimliğini de öğrenecektir: Zoom.

 

8 - FLASH CİLT 9 SON NOKTA

 

Kayıplara Karışmak.

O yaşayan En Hızlı Adam olsa da artık kaçmak zorunda.

Zoom'la yaptığı felaketten farksız savaşın ardından Kızıl Speedster'ın, hem Flash hem de CCPD mensubu Barry Allen olarak korumaya yemin ettiği, Central City'e yönelik bir tehdit olduğu ilan edilir. Adını aklamak adına elinden geleni yaparken peşine sadece polisler değil baş belası Haydutlar da düşer.

Captain Cold, Ayna Efendisi, Hava Büyücüsü, Düzenbaz ve Golden Glider, Flash'ı bulup etkisiz hale getirmekle görevlendirilmiştir. Başka bir kötünün avla avcının değiştiği bu karmaşayı fırsat bilmesi uzun sürmez. Daha kolay bir hedef bulmak adına Gotham City'den ayrılan bu kötü kim?

 • Açıklama
  • 1 - FLASH CİLT 1 İLERİ

    

   Türkiye"de de ( CNBC-E) yayınlanmaya başlayan dizisi ile Dünyada en çok okunan çizgi roman dergileri arasına giren The Flash ; Diziyle paralel giden yeni serisi ile Türk okurların karşısına çıkıyor!!!!

    

   Üzerine dökülen kimyasallar ve yıldırım çarpması sonucu polis bilimcisi Barry Allen, Yaşayan En Hızlı İnsana dönüşmüştü. Ama Flash"ın bile kaçamayacağı şeyler vardı. Yıllarını intikam peşinde harcadıktan sonra, Flash"ın arkadaşlarından biri arkasında yeni düşmanlarla geri dönmüştü. Onu kovalayanlar, Flash"ın durdurabileceğinden bile daha çabuk çoğalan, durdurulamaz bir çeteydi.

    

   Iron Heights denen yüksek emniyetli hapishanedeyse Flash"ın en tehlikeli düşmanı, kaçışını tasarlamakta, intikam hayalleri kurmakta ve Flash"ı ebediyen buzlar altına gömme planları yapmaktaydı. Öfkesinin sebebiyse Flash"ın öngöremediği kişisel bir acıydı.

    

   Tüm bunların üzerine, Flash"ın bedeninin derinliklerindeyse akıl almaz yeni güçler açığa çıkmaya hazırdı. Bu beklenmedik, görülmedik yetenekler de Flash"ın koşmasını sağlayan Sürat Kuvveti"n kullanıyordu. Yeni yetenekleri Flash"ın en büyük silahı da olabilirdi, en büyük kabusu da.

    

   2 - FLASH CİLT 2 HAYDUT DEVRİMİ

    

   Türkiye"de de (CNBC-E) yayınlanmaya başlayan dizisi ile dünyada en çok okunan çizgi romanlar arasına giren The Flash; diziyle paralel giden yeni serisi ile Türk okurların karşısına çıkıyor!!!!

    

   Haydutlar olarak bilinen süper kötüler, hayatlarını üç basit kural ışığında yaşamaktaydı: kimseyi öldürme, uyuşturucuya bulaşma ve ne yaparsan vurgun için yap. 

    

   Bu suçlu ahlakı, kuralları ve son teknoloji silahları sayesinde Haydutlar, Flash"ın en azılı rakipleri olmuşlardı. Haydutlar, bir ekibin, bir ordunun ve çarpık bir ailenin birlikte yoğrulmuş haliydi. Ama bir şeyler değişmişti. Haydutlar"ın şaşırtıcı kabiliyetleri artık onlar için bir lütuftan çok bir lanetti. 

   Ve hepsi Captain Cold"un suçuydu. 

    

   Flash ise Central City"de kaybolmuş durumda; uzay ve zaman boyunca Sürat Kuvveti tarafından savrulmuş bir halde. Eğer dönüş yolunu bulabilirse savaşa tutuşmuş bir şehir ile karşılaşacak çünkü eski liderlerine karşı ayaklanan Haydutlar hiçbir şeyin yollarına çıkmasına müsaade etmemekte.

    

   3 - FLASH CİLT 3 GORİL SAVAŞI

    

   "Francis Manapul ile Brian Buccellato, çizgileriyle ağları deliyorlar."

   IGN-

    

   "THE FLASH, Francis Manapul ve Brian Buccellato sayesinde DC"nin en güzel kitaplarından biri."­Comıc Book Resources "DC"nin eğlenceli ve en istikrarlı kitaplarından biri"

   -Newsarama-

    

   Grodd"un Önünde Diz Çökün

    

   Ona Kral Grodd diyorlar. Fazlasıyla akıllı, hiper­evrimleşmiş kuyruksuz maymunların vatanı Goril Şehri"nin demir yumruklu hükümdarı. Grodd, Flash"ın güçlerinin kaynağı olan Sürat Kuvveti"nin taşıyıcısı olarak seçildiğine inanıyor. Flash"ın o gücü kendisinden çaldığına inanıyor. Arkasında bir goril ordusuyla gücünü geri çalmaya geldi. Ve bu uğurda Central City"nin yok olması gerekiyorsa varsın olsun. Şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehlikeyi durdurmak için Flash, aklına gelebilecek en beklenmedik müttefiklere başvurmak zorunda; yıllardır savaştığı Haydutlar"a. Captain Cold, Hava Büyücüsü, Heatwave, Ayna Efendisi ve Glider nefret ettikleri düşmanlarıyla omuz omuza çarpışmak zorunda çünkü eğer Grodd"un saldırısı başarıya ulaşırsa tüm insanlıkla birlikte onlar da gorillerin kölesi olacak. Haydutlar ile Kızıl Şimşek, aralarındaki anlaşmazlıkları bir kenara bırakıp Central City"yi kurtarabilirler mi? Başarılı olsalar bile arkaplanda ivmelenen, Flash"ın uğruna savaştığı her şeyi tersine çevirebilecek o çok daha feci tehdidin üstesinden gelebilirler mi? Yaratıcı kalemler Francıs Manapul, Brıan Buccellato, Marcus To ve Marcıo Takara güçlerini, efsane kahramanımızın şimdiye kadarki en aksiyon dolu macerası The Flash: Goril Savaşı için birleştiriyor. Bu ciltte The Flash serisinin #13­19 arası sayıları toplanmıştır.

    

   4 - FLASH CİLT 4 ZIT FLASH

    

   Zamanı tükeniyor ve zihni de tükeniyor!

   Norman Osborn"a yakalanmamayı becerdi, onu dünya televizyonlarında rezil etti ve süper insanların gizli kimlikleriyle ağzına kadar dolu veritabanını emin ellerde, güvende tuttu.

   Ama bütün bunları yaparken neredeyse her şeyini kaybetti; Zırhını. Gücünü. Ve bizzat kendi zihnini. Şimdi, en dibe battığı bu anda, tüm yaşamı parçalara ayrılmış haldeyken ve Asgard Kuşatması kapısının önünde tüm şiddetiyle sürerken, Tony Stark"ı her şeyi kaybetmekten alıkoyacak olan, iradesinden geriye elinde son kalanlar ve Thor, Captain America, War Machine, Black Widow"un da içine dâhil olduğu yoldaşlar takımı.

    

    
   5 - FLASH CİLT 5 TARİH DERSLERİ
    
   Ölümden Sonra Yaşam İçin Mücadele!

   Flash yaşayan en hızlı insan olabilir ama geçmişinden kaçmayı hiçbir zaman başaramadı. 

   Central City"nin kanlı kuruluşuyla bağlantısı olan hayaletvari bir seri katil sokaklarda kol gezerken Barry Allen"ın onunla yüzleşmeden önce kendi trajik geçmişiyle yüzleşmesi gerekecek. Deadman"in yardımıyla bile masum kurbanların bedenini tesiri altına alabilen bir hayaletle mücadele kolay olmayacak. 
    


   Ama bu Kızıl Koşucu"nun kazanması gereken bir mücadele çünkü bu ölümcül hortlak, Barry Allen"ın çözemediği tek sırrın -annesinin ölümünün- anahtarını tutuyor olabilir.
    
    
   6 - FLASH CİLT 6 ZAMAN KAYMASI
    

   Suç Örgütü'nün korku salan hakimiyetinin sona ermesinin ardından Yaşayan En

   Hızlı Adam, onların Iron Heights'tan saldığı nice suçluyu ve Haydutlar'dan

   çaldığı silahlarla cinayetler işleyen katili  yakalama konusunda her zamankinden

   daha kararlı. Tüm bunlarla uğraşırken bir yandan da sorunlu bir çocuk olan Wally

   West'e doğru yolu göstermek için bile çabalıyor. Ama giriştiği her cesur

   kurtarma görevi ya da mücadeleden sonra zamanın parmakları arasından kayıp

   gittiği gibi hissinden de kurtulamıyor ve günümüzden yıllar sonra nihayet zamanı tükenir. Daha katı ve azimli bir

   Flash selefinin hatalarını düzeltebilmek ve kurtarmakta geç kaldığı kişilerin

   hayatlarını her ne pahasına olursa olsun  kurtarabilmek için zamanda geriye

   doğru yolculuğa çıkar. Dostları da düşmanları da artık onu tanıyamaz hale

   gelmiştir. Bunun nedeni tüm kudretinin kaynağı olan sürat kuvveti hakkında

   bildiği korkunç bir sırdır onu sonunda kendisiyle karşı karşıya getirecek bir sır.

    

   7 - FLASH CİLT 7 VAHŞİ DÜNYA

    

   İki Flash'ın Hikayesi Barry Allen'ın yirmi yıl sonrasından gelen gelecekteki versiyonu, tüm güçlerinin kaynağıdoğaüstü kuvvet sürat kuvvetindeki yırtığı kapamayı başarır. Zaman ve mekan yine güvendeolsa da bu eylemin öngörülemez sonuçları olacaktır. Gelecekten gelenFlash günümüzdekalırken onun şaşkın kopyası yırtığın içine çekilerek sürat kuvvetinde tutsak olur. Kopyasının yaşamını çalan gelecekten gelen Barry eski hatalarını telafi etmeye koyulur.Oysa ki yaptığı tüm o hatalar onu değiştirmiş ve çok daha tehlikeli ve ölümcül biri halinegetirmiştir! Katı bir adalet anlayışıyla hareket eden bu Flash katillere misliyle karşılıkvermeye kararlıdır.

    

   8 - FLASH CİLT 8 ZOOM

   Gem Şehirlerine huzur getirebilmek için muazzam güçlerini kullanuyor olsa da Barry Allen namı değer Flash huzurlu olmaktan çok uzaktır. Yıllar önce annesi öldürülmüş ve babası da bu suçla hapse atımıştır. Onun masum olduğuna inanan Barry tüm hayatını onun serbest kalmasını sağlayacak delili bulmaya adayıp gerçek katili yakalamayı umut eder.

   Nihayet Barry annesinin katilinin Eobard Thawne adında gizemli bir yabancı olduğunu tespit eder. Ama çok geçmeden Flash düşmanının diğer kimliğini de öğrenecektir: Zoom.

    

   8 - FLASH CİLT 9 SON NOKTA

    

   Kayıplara Karışmak.

   O yaşayan En Hızlı Adam olsa da artık kaçmak zorunda.

   Zoom'la yaptığı felaketten farksız savaşın ardından Kızıl Speedster'ın, hem Flash hem de CCPD mensubu Barry Allen olarak korumaya yemin ettiği, Central City'e yönelik bir tehdit olduğu ilan edilir. Adını aklamak adına elinden geleni yaparken peşine sadece polisler değil baş belası Haydutlar da düşer.

   Captain Cold, Ayna Efendisi, Hava Büyücüsü, Düzenbaz ve Golden Glider, Flash'ı bulup etkisiz hale getirmekle görevlendirilmiştir. Başka bir kötünün avla avcının değiştiği bu karmaşayı fırsat bilmesi uzun sürmez. Daha kolay bir hedef bulmak adına Gotham City'den ayrılan bu kötü kim?

   Stok Kodu
   :
   9786059209595-Set
   Boyut
   :
   16.00X24.00
   Sayfa Sayısı
   :
   1600
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Kapak Türü
   :
   Ciltsiz
   Kağıt Türü
   :
   Kuşe
   Dili
   :
   Türkçe
 • Taksit Seçenekleri
  • Axess Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   -   
   -   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
   Qnb Finansbank Kartları
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   -   
   -   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
   Bonus Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   -   
   -   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
   Paraf Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   -   
   -   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
   Maximum Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   -   
   -   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
   Yapı ve Kredi Bankası
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   315,25   
   315,25   
   2
   163,93   
   327,86   
   3
   110,34   
   331,01   
   6
   56,22   
   337,32   
   9
   38,53   
   346,78   
   12
   29,42   
   353,08   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   mustafa k. - 07.10.2019 00:14
   1 kişi beğendi
   -FLASH- Barry Allen...Güzel Seri
Kapat